Šaty na promociRady a tipy jaké vybrat společenské šaty na promoci

Promoce je významnou událsotí - vyberte si ty správné společenské šaty

Publikováno 27.06.2013 v 18:17 v kategorii Šaty na promoce, přečteno: 2785x

Promoce je důležitou společenskou událostí. Budete promovat vy sama a nevíte, v jakém správném modelu se máte rozloučit se svou alma mater?

Co na sebe?

Etiketa určuje jasná pravidla. Oděv musí být společenský, decentní a slavnostní. Dámy si mohou vybrat z několika typů společenských oděvů. Můžete si zvolit klasický kostýmek nebo zkombinovat sukni a halenku. Promoce je ale také výborná příležitost pro pořízení krásných společenských šatů.


Společenské šaty

Sortiment společenských oděvů, které můžete nosit na promoce i jiné významné akce, je opravdu široký. Společenské šaty můžete zakoupit ve specializovaných kamenných obchodech i v českých a zahraničních e-shopech na internetu.

Chcete šaty přímo na míru? Využijte služeb některé ze švadlen. Máte pocit, že byste společenské šaty nikde jinde než na promoci nevyužila? Můžete si je jen zapůjčit! Půjčovny nabízejí nejen svatební šaty, ale i oblečení na ostatní společenské akce. Musíte si i rozmyslet, kolik jste ochotna investovat. Půjčené šaty Vás mnohdy mohou stát i více než šaty nové.


Ať už si zvolíte šaty z půjčovny nebo si pořídíte své, měla byste mít na paměti několik základních faktů:

· Šaty by měly být ušity z kvalitního materiálu.

· Doporučovaná délka je minimálně ke kolenům.

· Pokud máte raději šaty dlouhé, určitě je můžete využít, ale raději se vyvarujte plesovým róbám.

· Barva společenských šatů by měly být raději decentní, bez výrazných vzorů, filtrů apod.

· Šaty s odhalenými rameny se pro tuto příležitost nehodí.


Pravidla a doporučení pro vhodný společenský oděv jsou jasně daná. Respektovat etiketu je při promoci nutností. si budete vybírat svůj model, oblečte si především takové společenské šaty, ve kterých se budete cítit dobře cítit a slavnostní den si náležitě užijte!